Senior Business Analyst

Raiffeisen bank zrt. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti elemzőként a bank bankkártya kibocsátási területeiről érkező fejlesztési igények elemzése,egyeztetés az üzleti területekkel, igényspecifikáció elkészítése, user storyk megfogalmazása,megvalósítás módjának egyeztetése az IT területekkelfolyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és a fejlesztési területtelkisebb fejlesztési feladatoknál a megvalósítás folyamatának koordinálása end to end feladat.Biztonság és fejlődés· Támogatjuk egyéni fejlődésed nemcsak tudásmegosztással, belső és külső tréningek segítségével is, folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel, tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.Támogatás és juttatások· Hiszünk a hibrid munkavégzésben, flexibilis munkaidővel. Modern irodai környezetünk lehetőséget ad a csapatmunkára, ugyanakkor otthonról is szeretjük az elmélyülést igénylő feladatainkat végezni,· Alapbéren felül fix negyedéves pénzbeli juttatást, változatos Cafeteria elemeket Akár 16 lehetőség közül választhatsz, amiből extra szabadnapot is igényelhetsz és éves bónuszszerzési lehetőséget is biztosítunk Számodra.Közösség és összetartás· Magas színvonalú szakmai közösség vár Rád, elérhető vezetőkkel és összetartó kollégákkal, akik segítenek a beilleszkedésedben,· Gyors válaszreakcióra, „fölösleges köröktől” mentes átlátható kiválasztási folyamatra számíthatsz, ahol már az első kör alkalmával a közvetlen vezetőddel merülhettek el a technikai részletekben.Rendelkezel az alábbi skill-ekkel:
Bankkártya rendszerek szakértői ismerete, meglévő termékek fejlesztésében és bővítésében szerzett tapasztalatProblémamegoldó és analitikus képességek,Jó kommunikációs képesség,Rugalmas, nyitott gondolkodásmód,Változásokhoz való gyors alkalmazkodás,Komplex feladatok gyors átlátása,Csapatban való együttműködés képessége,Önálló munkavégzésre való képesség, kezdeményezőkészség, proaktivitás,Dinamikus, határozott fellépés,Aktív középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban.Előnyt jelent:
Kártya digitalizáció, tokenizációban szerzett tapasztalat,Kártya operációs folyamatok ismereteBanki területen szerzett üzleti elemzői tapasztalat.