Sales Representative

Extreme digital-emag kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az érdeklődő partnerjelöltek regisztrációjának elősegítése Együttműködési feltételek letárgyalásaAz eMAG oldalára való feltöltéshez szükséges adatok igénylése, kezeléseTermékek kategorizálása, termékekhez tartozó kategóriatáblázatok bemutatása, a partnerintegráció elősegítéseA partner felmerülő kérdéseinek szakszerű megválaszolásaIdőszaki jelentések készítése, és egyéb adminisztratív feladatok ellátásaMagyarország piacvezető online kereskedelmi vállalatánál szerezhetsz tapasztalatotHatással leszel a munkáddal a vállalat eredményességéreStabil háttér biztosítja számunkra a nyugodt munkavégzéstFolyamatosan tanulhatsz nálunk, ehhez minden segítséget megadunk a betanulás és az azt követő időszakban isA munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni írásban és szóban isSzámos juttatás vár Rád a béred mellett angol nyelvtanfolyam, cafeteria csomag, gyümölcs-kávé-tea az irodábanCéges mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádatKellemes környezetben dolgozhatsz központi irodánkban, ami a Népligetnél található a Liberty Irodaházban, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyenFontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya, az eMag támogatja munkavállalói számára a home office lehetőségét is az irodai munkavégzés mellettMinimum középfokú végzettséggel rendelkezelTapasztalattal rendelkezel kereskedelem terénFolyékony, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel főleg írásbanMS Office főként Excel programcsomagot jól ismeredKiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezelIgazi csapatjátékos vagyFontos számodra a precizitás és a pontosságNem rettensz meg a kihívásoktól