Értékesítést Támogató Mérnök/Technical Sales Representative

Workplus hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk, az innovatív rögzítési megoldásokat gyártó nemzetközi cég, magyarországi leányvállalatához új kollégát keresünk a bővülő értékesítési csapatába.
Értékesítést támogató mérnök/Technical sales representative
A Te feladataid:

A cég termék ismertségének kialakítása a homlokzat/ szigetelés építési szektorban műszaki mérnöki szolgáltatások nyújtásával
Új ügyfelek fejlesztése és megszerzése
Stabil értékesítés az meglévő partnereknek felé
Műszaki támogatás nyújtása ügyfeleknek termékek/alkalmazások terén, mérnöki számítások és műszaki dokumentációk készítése
Az értékesítés támogatása ajánlatok előkészítésével és projektek fejlesztésével
Amit Tőled elvárunk:

Építőiparban, szigetelés/homlokzat szigetelésben szerzett min. 5 éves tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Irodai felhasználói PC ismeretek (Windows, MS Office, e-mail, tervező szoftverek, CAD, stb.)
Magabiztos, nyitott és kíváncsi személyiség
Felelősségteljes, precíz, megoldásfókuszú munkavégzés
Jogosítvány
Előnyként értékeljük:

Konkurencia gyártók termékeinek ismerete
Vállalatirányítási rendszer (SAP, Oracle, stb.) kezelése és használata
Kiváló kommunikációs készségek
Lakóhely Tatabányán vagy környékén
Amit Neked kínálunk:

Jó hangulatú és összetartó csapat
Kiszámítható versenyképes jövedelem
Céges autó biztosítása személyes használatra is
Hibrid munkavégzés
Határozatlan idejű munkaszerződés
Szakmai képzések és fejlődési lehetőségek
Hosszú távon stabil, nemzetközi vállalati háttér