Sales Manager - Fémipar

Bodycote hungary kft. - Pest Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az új kolléga elsődleges feladata a cég magyarországi értékesítési tevékenységének koordinálása, fejlesztése mind meglévő, mind újipari ügyfelekvonatkozásában. A feladatkör magában foglalja a következőket:
Rendszeres kapcsolattartás és tanácsadás meglévő vásárlók irányábaÚj ügyfelek felkutatása, igényfelmérés, árajánlatok készítéseAz árak folyamatos optimalizálása a vállalati célok szem előtt tartásávalSzerződések követése, frissítéseEgyedi termékek árképzési módszerének kialakítása figyelembe véve a teljes gyártási folyamat során felmerülő költségeketA legfontosabb vevők tervezési és várható rendelési folyamatainak követése és ezek alapján együttműködés a termeléssel a gyár kapacitáskihasználásának optimalizációja érdekébenA cég vásárlói weboldalának kezelése, folyamatos részvétel a marketing tevékenységbenRészvétel a vevői elégedettség felmérés menedzselésébenEgyüttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás nemzetközi mátrix szervezetbenAz értékesítéshez kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása, riportálásSzámos iparágnak dolgozó, stabil vállalat, hosszútávú munkalehetőségFejlődési lehetőség nemzetközi vállalatnál, mindemellett családias munkakörnyezetVersenyképes jövedelem és juttatásokCéges gépjármű, laptop, telefonFelsőfokú műszaki,preferáltan gépészmérnökivégzettségMűszaki értékesítésben szerzett 3-5 év tapasztalatGyártásban / projekt menedzsmentben szerzett tapasztalatAktív angol nyelvtudásB kategóriájú jogosítványPontosság, megbízhatóság, felelősségvállalásProaktív szemléletJó kommunikációs és szociális készségekFémtechnológaiterületen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok