Sales Engineer

Beko engineering kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A BEKO mérnöki és informatikai szolgáltatás portfóliójának, piaci jelenlétének növelése, új üzleti lehetőségek felkutatásaNagyvállalati üzletfejlesztési lehetőségek feltérképezése, új, nagy értékű projektek és ügyfelek akvirálásaKapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, a hiteles szakértői szerepkör megerősítése mérnöki és IT területenAz ügyféligények beazonosítása és megvalósítás támogatása, koordinálásaProaktív és kreatív megoldások egyeztetése az ügyfél igényeire szabva, szoros együttműködésben a társterületekkel, prezentáció készítése és részvétel a javaslatok bemutatásábanÁrajánlatok készítése és letárgyalásaVezetői egyeztetéseken részvétel a társterületekkel együtt az éves stratégia és kitűzött célok sikeres megvalósítása érdekébenA legfrissebb piaci információk szondázása, felmérése, az aktuális üzleti dinamikák megértéseRiportok készítése, CRM naprakész vezetéseVersenyképes juttatási csomagot, amely az alapbér mellett cafeteriát, bónuszt és céges autót tartalmaz magánhasználattalRugalmas munkaidőt home office lehetősséggelFolyamatos fejlődési lehetőséget, melyet szakmai, soft skill és nyelvi képzésekkel támogatunkElőrelépési lehetőségetMagas szintű informatikai és mérnöki szolgáltatások értékesítésével foglalkozhatsz nemzetközileg elismert ügyfeleinkkel együttműködveLehetőséget a közép és felsővezetői szakmai network jelentős növeléséreTámogató, magasan képzett csapat tagja lehetsz3 évtizedes vállalatunk stabilitását és biztonságátFelsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezelHunter sales szemléletmód jellemezLegalább 3-5 éves tapasztalatot szereztél B2B értékesítésben közép- és nagyvállalati ügyfélkörrelErős értékesítési és kapcsolatépítési készségekkel rendelkezel preferáltan szolgáltatási területen, mert nálunk a direkt értékesítésen van a fókusz!Szenvedélyed az üzleti folyamatok megértése és fejlesztéseEredményorientáltságod strukturált gondolkodással párosulMotivál a hosszú távú célok elérése, miközben a rövid távú mérföldköveket is teljesíted„Hard-working” attitűd és belső motiváció hajt a rendkívüli eredmények eléréséhez„Door opener” attitűd jellemez, agilis kitartással megtalálod az új ügyfeleket és lehetőségeket, képes vagy kezelni a rövid és hosszabb sales ciklusokat isBátran és magabiztosan kommunikálsz telefonon, online és személyesen is, hiszen elsősorban közép-és felsővezetőkkel tartod majd a kapcsolatotHatározott, dinamikus karakter vagy, aki képes az önálló munkaszervezésre és munkavégzésreAngolul és/vagy németül legálabb társalgási szinten kommunikálszIT/ műszaki szolgáltatásértékesítési területen van gyakorlatodÉrdekelnek az informatikai és mérnöki technológiai újítások, trendek, piaci környezet