Sales Engineer

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális egyedi gyártóberendezéseket gyártó partnerünkhöz keresünk

Munkatársat
Az munkatárs feladata lesz a Magyarországra újonnan érkező partnerünk egyedi és innovatív gyártóberendezéseinek értékesítési hazánkban és Európában.
Partnerünk ipari kemencék és az azt támogató berendezések kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására szakosodott high-tech vállalkozás. Fő termékei közé tartoznak a különféle elektronikus kemencék, automatikus szállítószalagok, porkeverők, szárítók, szállítószalagok és egyéb feldolgozó berendezések, amelyeket széles körben használnak a porok hőkezelési folyamatának fő berendezéseként a lítium akkumulátor anód- és katódanyagainak gyártása során.
A cég jelenleg több mint 1000 embert foglalkoztat világszerte, és az elmúlt években új gyártóbázisokat hozott létre, köztük Biatorbágyon is.

Feladatok:
Vevői igények felmérése a meglévő ügyfélbázisban, ügyfelek és új üzleti lehetőségek felkutatása, vevői adatbázis építése
Az ügyfél egyéni, speciális igényére összpontosítva a legmegfelelőbb, testreszabott megoldások, javaslatok kidolgozása, értékesítése
Árajánlatok készítése, azok megfelelő rögzítésének nyomon követése és prezentálása az ügyfél részére
Ügyféladatbázis folyamatos karbantartása és frissítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kapcsolatok fejlesztése
Az értékesítési vezetővel együttműködve az üzleti terv kidolgozása
Havi értékesítési előrejelzések készítése
Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a hazai és nemzetközi kollégákkal
Elvárások:
Gyártóberendezések, gyártósorok, értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat.
Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
Határozott fellépés, jó kommunikációs és tárgyalási készség
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
Kiváló piaci ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Utazási hajlandóság Magyarországon és Európában
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német vagy Francia nyelvtudás
Félvezető és akkumulátor piac ismerete

Egyéb:
Biatorbágyi iroda