Rendszertámogató Mérnök (It Alkalmazásüzemeltető)

Trenkwalder magyarország - Szolnok
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Rendszertámogató mérnök (IT alkalmazásüzemeltető)
Leírás
Szolnok vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk rendszertámogató mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:
Feladatok
A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben
Elvárások
Szakirányú felsőfokú végzettség
Szoftverüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat gyártói környezetben
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
Amit kínálunk
Változatos feladatok
Stabil vállalati háttér és támogató munkakörnyezet
Vonzó juttatási csomag
Munkavégzés helye
Szolnok