Rendszertámogató Mérnök (It Alkalmazásüzemeltető)

Trenkwalder kft - Szolnok
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben
Elvárások / Requirements
Szakirányú felsőfokú végzettség
Szoftverüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat gyártói környezetben
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
Amit nyújtunk / Benefits
Változatos feladatok
Stabil vállalati háttér és támogató munkakörnyezet
Vonzó juttatási csomag