Rendszergazda

Ict európa finance zrt. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Rendszergazdaként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:
Desktop support biztosítása, felhasználói IT problémák megoldása irodában és HO-ban dolgozó kollégáknál.Rendszeres IT üzemeltetői feladatok ellenőrzések, karbantartások elvégzése.Kliens oldal rendszergazdai feladatok ellátása, kapcsolattartás a felhasználókkal.Microsoft szerver termékek Windows, Exchange alapszintű adminisztrátori teendőinek ellátása szükség esetén rendszermérnöki támogatással.Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése.Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése.Hálózati szolgáltatások karbantartása VLAN, VPN.Rendszerfejlesztési projektekben részvétel.Desktop hardverek karbantartása, beüzemelése, leltározása.IT jellegű logisztikai feladatok ellátása.Rendszerdokumentációk vezetése.Miért válassz minket?Hallgatunk a véleményedre, fejlesztési javaslataidraFolyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rádStabil, kiemelkedő jövedelmet kínálunk minden munkatársunknakDinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokatMunkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszükOtthoni és rugalmas munkavégzésVárjuk jelentkezésed, ha:
Naprakész IT tudással és releváns tapasztalattal rendelkezel Windows desktop, hálózatok és hálózati eszközök terén.Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettséged vanAlapfokú angol nyelvtudással rendelkezelNyitott vagy az új technológiák elsajátítása iránt.Magas fokú empátiával és stressztűrő képességgel rendelkezelÜgyfélközpontú gondolkodásmódú vagyMS Windows kliensek ismeretével rendelkezelIrodai programcsomagok Office ismeretével rendelkezelLevelező és messenger kliensek ismeretével rendelkezel Outlook, TeamsAlkalmazásüzemeltetésben szerzett jártasságod vanFelsőfokú szakirányú végzettség.Középfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás.Könyvelő, bérszámfejtő, pénzügyi alkalmazások ismerete.ITIL ismeretek.„B” kategóriás jogosítvány.