Junior Pályakezdő Rendszergazda

Bio-fungi kft. - Áporka
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Mit fogsz csinálni? Rendszergazdával közösen hozzájárulsz ahhoz, hogy az informatikai és audiovizuális eszközeink folyamatosan biztosítsák társaságunk üzembiztos működésétKarbantartod és felügyeled a számítógépes hardvert, rendszerszoftvert, alkalmazásszoftvert és valamennyi konfigurációtDiagnosztizálod a hardver- és szoftverproblémákatLevel 1 supportA felhasználó kollégáknak segítséget nyújtasz, ha „zavar támadna a gépben a felhasználás során”Amit nyújtani tudunk:
Folyamatos fejlődési lehetőségCafeteriaBejárás támogatásaHosszú távú, stabil munkahelyDolgozói kedvezmény gomba vásárlásraMunkavégzés helye:
Bio-Fungi Kft áporkai telephelye, 2338 Áporka, Szabadság telep 030/10Téged keresünk, ha:
Van legalább középfokú szoftver üzemeltetői vagy rendszergazda végzettséged, vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányokat folytatszPrecíz és lelkiismeretesTürelmes és kitartó vagyVan már 1-2 éves munkatapasztalatodVan „ B „ kategóriás jogosítványod