Recepciós

Worklife hungary - Budapest
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Budapesti Nyelviskola megbízásából keresünk részmunkaidős, napi 4 órás, délutános munkatársat az alábbi pozícióba:
RECEPCIÓS
Ha kedves, mosolygós vagy, szeretsz emberekkel is dolgozni, de az adminisztrációs munkát is szívesen elvégzed, várunk csapatunkba!
Elvárt készségek, képességek:
Lendületes, pörgős habitus
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Kedves, mosolygós
Pozitív, természetes megjelenés
Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Precíz, rendszerető
Számítógépes ismeretek
Alapfokú angol nyelvtudás
Feladatok:
Ügyfélszolgálati teendők
Tanulói befizetések, pénztár kezelés
Tanárok munkájának segítése
Adminisztrációs feladatok
Postázás, banki teendők
Megbízóról:
Fiatalos, vidám angol nyelviskola vagyunk, 18 éves tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka.
Egyedi – személyre szabott – módszerrel tanítjuk az angolt, melynek lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási tempóban sajátítják el a nyelvet.
Pesti iskoláinkban és online több száz tanulót tanítunk az angol nyelvre.
Amit kínálunk:
Motiváló csapatot
Versenyképes fizetés
Munkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!
Munkavégzés helye:
1051 Budapest, Hercegprímás utca 18. 2/1
Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "
gombra kattintva.

Jelentkezzen most a következőre:
Recepciós