Raktárvezető Helyettes

Diego kft. - Budaörs
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktárvezető munkájának támogatása, távollétében helyettesítéseRaktári tevékenységek irányítása, munkafolyamatok optimalizálásaRaktári csapat 3-4 fő munkájának koordinálása és támogatásaNapi ki/beszállítások, webszállítások kezelése és szervezéseMegrendelőkkel történő kapcsolattartásÁruházi rendelések pontos, hatékony összekészítéseÁrukiszállításában való részvételMunkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció pontos kezeléseTeljes munkaidős, hosszú távú lehetőség egy fejlődő magyar vállalatnálKiemelkedő juttatási csomag, egészségbiztosítási szolgáltatásTámogató munkahelyi légkör, szakmai fejlődés lehetőségePörgős, kihívásokkal teli munkanapokCéges rendezvények, csapatépítő programokKedvezményes DIEGO vásárlási lehetőségMunkaruhaLegalább középfokú iskolai végzettség előny logisztikai terület3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat raktározás, logisztikaAktív fizikai munka és hétvégi munkavégzés vállalásaFelhasználói szintű IT ismeretekMagas szintű szervezőkészség, proaktív mentalitásDinamikus, felelősségteljes, önálló munkavégzésB kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalatGyalogkíséretű targoncavezetői engedély és tapasztalat