Raktárvezető Helyettes

Kisalföld füszért kft. - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktárvezető munkájának maximális támogatása, helyettesítéseA raktárvezetővel együttműködve koordinálja a szabad dolgozói kapacitások csoportok közötti átmozgatását, az aktuális igények optimális kiszolgálása érdekébenRábízott raktári csoportok munkájának koordinálása, szabályok betartatásaReklamációk kezelése, Visszáru kezelése, Optimalizálja a belső anyagáramlást, tárhelyek kihasználásátGondoskodik a munkavégzéshez szükséges feltételek biztosításárólA bevételezés, tárolás szervezése, irányítása és ellenőrzéseÉrkező áru esetén a rakomány mennyiségi és minőségi átvétele, probléma esetén jegyzőkönyv készítéseRaktári folyamatok optimalizálásaA területen keletkezett eltérések és változások kezeléseRaktári adminisztrációs feladatok ellátásaRaktári rend biztosítása, árukészlet mozgatása igény szerint Biztos, megbízható vállalati háttérVersenyképes munkabér Teljes munkaidőben végzett, hosszú távú munkalehetőségFelelősségteljes, változatos, önálló munkakörJól felszerelt munkakörnyezetKözépfokú végzettség, 1-2 éves releváns tapasztalat, felhasználói szintű MS Office ismeret Word, Excel, jó kapcsolatteremtő képesség, kommunikációs készség, határozott, céltudatos személyiségeredményorientált szemlélet.