Raktáros

Plastrong kft. - Dunavarsány
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező áruk átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése, elhelyezéseraktári termékek anyagmozgatása kézi, targoncaszállítólevél, számla alapján az áruk összekészítése, ellenőrzése, csomagolásavásárlók helyszíni kiszolgálásaraktári rend fenntartásának biztosításakomissiózott / kiszállításra kész áruk ellenőrzéserábízott raktári terület kezelése, rendben tartása, beleértve a külső raktárakközötti területet is8 órás bejelentett munkaviszonyállandó 1 műszakosmunkaidő és szabad hétvégeversenyképes fizetés, próbaidő 3 hónap után mozgóbérüzemanyag költségtérítés céges buszjáratunk nincsjó munkafeltételekhosszútávú, biztos munkahelyfejlődési lehetőségösszetartó csapatnagy munkabírás, megfelelő fizikai kondíciópontosság, precizitásmegbízhatóságfelelősségteljes önálló munkavégzéscsapatban való együttműködésraktározás, árumozgatás területén szerzett szakmai tapasztalatszámítógépes alapismeretekérvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány 3324

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros