E-Shop Raktáros

Lindt & sprüngli cee s. r. o. magyarországi fióktelepe - Gyáli Járás
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Gyakrolatias vagy, precíz, nyitott, pörgős, csapatjátékos egyéniség?Keresed a lehetőséget, ahol felelősségteljes feladatokat vállalhatsz, szakmailag fejlődhetsz egy nagy múlttal rendelkező nemzetközi cégnél? Érdekel a webshopok működése, és szereted a csokit? Akkor ez Neked szól! Vonzó karrierlehetőséget kínálunk számodra!A Lindt &
Sprüngli, mint a prémium csokoládék szegmensének vezető márkája, új csapattagját keresi webáruháza számáraE-SHOP RAKTÁROS pozícióba, gyáli raktárunkba!Mi vár Rád nálunk?Te leszel a E-Shop Supervisor jobb keze, a színfalak mögé nézhetsz a vásárlóknak szóló megrendelések csomagolása során, ugyanakkor részt veszel a csokoládé raktárunk árubeszerzésében és a vásárlókkal való kapcsolattartás e-mail, telefon is szerves részét képezi majd a munkádnak.Feladatod lesz:
A termékek előkészítése és összegyűjtése a megrendelésekhezA megrendelések, ajándékcsomagok összeállításaSegítség árurendelés összeállításában, beérkező szállítmány átvételben, termékek szavatossági idő szerinti rendezésben SAP és Magento platform használata, FIFOAz online áruház adminisztrációjaKommunikáció a vevőkkel és az esetleges panaszok kezeléseMunkalehetőség egy színvonalas cégnél, amely kiváló minőségű termékeket forgalmazVáltozatos feladatok egyre növekvő felelősségi körrelVersenyképes fizetésUtazási támogatás a Gyálra való kijutáshozKedvezmények termékeinkreHatározatlan idejű munkaviszonySzakmai fejlődés lehetőségeRengeteg örömteli pillanat egy szuper csapat tagjaként :
Ideális jelölt vagy számunkra, ha:
Legalább középiskolai végzettséged van,Szeretnél újat tanulni, és belelátni a kiskereskedelem és az online üzletág területébe isMunkád során pontos, gyors és precíz vagyRendelkezel az MS Office csomag felhasználói szintű ismeretévelKönnyedén kommunikálsz magyarul és nem riadsz vissza az esetleges angol nyelvű alapkommunikációtól semCsapatjátékosnak tartod magadRaktári munkavégzéssel kapcsolatos korábbi tapasztalat előnyt jelent, de ha nincs, mi mindenre megtanítunk!