Raktáros

Mind-diák szövetkezet - Biatorbágy
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az 1949-ben Bernhard Remmers által alapított Remmers-cégcsoprt a mai napig önálló családi vállalkozásként működik az építőipari-vegyi termékek, lazúrok és fedőfestékek, illetve ipari lakkok gyártásával foglalkozó vállalat közel 1500 magasan képzett szakemberrel, több mint 400, teljes körű problémamegoldásra alkalmas termékrendszerrel és több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az építőipar legfontosabb szakterületein. Feladatok:
Kézi címkézés
Csomagolás
Elvárások:
Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
Betöltött 18. életév
Munkaidő
Hétfőtől péntekig, 08:
00-16:
00 között, legalább 4 órás műszakban
Minimum heti 20 óra vállalása
Amit kínálunk
Bruttó 1750 Ft/óra diákbér
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1750 Ft lesz
Rövid távú lehetőség
Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros