Raktáros Munkatárs Budapest

Profirent gépkölcsönző kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

6 fős csapatunkba keressük új raktáros munkatársunkat. A széleskörű bérgép paletta átfogó ismeretének elsajátítása után, a központi raktár csapatának többi tagjával együtt szolgáljátok ki külsö és belső ügyfeleinket egyaránt.A központi raktár csapatának vezetőjét Domonkosnak hívják, aki céltudatos, következetes vezető, és olyan, akinek mindig számíthatsz a támogatására.Fő feladataid közé tartozik majd a szolgáltatási üzletágunk eszközeinek áramfejlesztők, hőlégfúvók, klímák raktározása, előkészítése, kiadása és visszavétele. Mindemellett a gépek állapotának ellenőrzése, tisztítása, és a raktárkészlet figyelése, szállítólevelek kitöltése, valamint a szervizben és a logisztikai területen dolgozó kollégák munkájának segítése is a mindennapi feladataid közé tartozik majd.100%-ban bejelentett, kiszámítható, korrekt bérezést kapsz, ahol minden hónap 5-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred.13. havi fizetést is adunk, amit belépésedkor a szerződésedbe is foglalunk.Közösségi közlekedés esetében MÁV, Volán 100%-ban térítjük munkába járásodat, amennyiben Budapest közigazgatási határán kívülről érkezel. Gépkocsival történő munkába járás esetén 30 Ft/km-rel támogatjuk a bejárásodat, szintén a Budapest közigazgatási határán kívülről érkezőknek.Biztonságos és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk neked, hiszen cégünk az ország legnagyobb gépkölcsönző társaságaként több mint 30 éve szolgálja ki ügyfeleit.Biztosítjuk a munka és magánélet egyensúlyát, családbarát munkahelyet.Belépésedkor a munkavégzésedhez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát nyújtunk céges telefon, céges munkaruházat.Része lehetsz egy jó hangulatú, sokszínű csapatnak, amit évente több céges rendezvénnyel igyekszünk erősíteni közös bulik, fagyizások, karácsonyi parti, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap.Szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk, ingyenes szakmai képzéseken pl.:
gépkezelői tanfolyamon vehetsz részt.Parkolóval, ebédlővel, közösségi helyiségekkel felszerelt irodát biztosítunk.A sport szerelmeseinek külön bérelt teremben kosárlabdázási lehetőséget kínálunk, illetve részvételi lehetőséget akár a Bécs maratonon is.Ha középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel. Ha adminisztratív tapasztalatokat szereztél.Ha munkavégzésed során precizitás, pontosság, jó kommunikációs és együttműködő készség, valamint felelősségteljes gondolkodás és rugalmasság jellemez.Ha hajlandóságod van vezetőüléses, tolóoszlopos targonca vezetésére képzést biztosítunk.Ha felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak.Előny, ha bérbeadási tapasztalatot, ügyfélkezelésben jártasságot szereztél és munkádra való igényesség jellemez.