Raktáros / Targoncavezető

Cecz logistic park management kft. - Vác
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Beérkező áruk fogadása, ellenőrzése és elhelyezése a raktárban.Megrendelések összekészítése, csomagolása és kiszállításra való előkészítése.Targoncával történő rakománymozgatás, be- és kirakodás.Raktárkészletek nyilvántartásának naprakészen tartása és folyamatos ellenőrzése.Adminisztrációs feladatok ellátásaKapcsolattartás a szállítókkal és a logisztikai csapattal.Raktári folyamatok optimalizálása a hatékonyság növelése érdekében.A raktár rendjének és tisztaságának fenntartása.Jogi és biztonsági előírások betartása a munkavégzés során.Egyéb raktári feladatok ellátása a logisztikai tevékenységek támogatása érdekében.Érvényes targoncavezetői jogosítvány.Legalább 1-3 év tapasztalat raktárosi és targoncavezetői pozícióban..Kiváló szervezési készségek és precizitás.Jó fizikai állóképesség és terhelhetőség.Erős kommunikációs készségek, mind írásban, mind szóban.Jogi és biztonsági előírások ismerete és betartása.Csapatmunkára való hajlandóság és jó együttműködési készség.Proaktív hozzáállás és kezdeményezőkészség.Munkavégzési hely:
Váci E-kereskedelmi Logisztikai Park Munkarend:
Egy műszak, egyéni műszakrend