Targoncavezető Raktáros

Dana hungary gyártó kft. - Győr
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártó terület kiszolgálása raktári anyagok kikeresése, szupermarket feltöltéseTeherautók leszedése és megrakásaFuvarokmányok kezelése, áruátvételnél és árukiküldésnélTargonca kezelése, gépi és kézi anyagmozgatásRaktári, csomagolási és egyéb - a munkakörhöz tartozó - raktári feladatok ellátásaFelvétel Dana állománybaKiemelkedő bruttó havi alapbér – Raktáros munkakörben:
480 000 Ft Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezetTeljesítmény alapú mozgó bér maximum 10%Cafeteria rendszer havi nettó 25 000 FtKedvezményes melegétkezési lehetőség helybenMunkába járás támogatásaVállalati sportolási és szociális juttatási csomagSorkiszolgálói, raktárosi munkatapasztalatTargoncavezetői tapasztalatTargoncavezetői OKJ-s végzettségÉrvényes targoncavezetői engedély az alábbiak közül:
Gyalogkíséretű targonca 3312,Vezetőállásos targonca 3313,Vezetőüléses targonca 3324Pontos, dinamikus és önálló munkavégzés2 műszak reggel és éjjel 8 órás munkarend vállalása