Raktári Szkennelő

Mind-diák szövetkezet - Gyáli Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A biatorbágyi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását a logisztikai csoport támogatására.
Raktári szkennelő
Feladatok
Csomagok szkennelése
Küldemények folyamatos továbbításának támogatása
Számítógépes könyvelés
Adatrögzítés különböző rendszerekben
Kisebb dobozok pakolása, rendezése a raktárban
Elvárások
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
Microsoft Office ismeretek
Munkaidő
Hétfő és péntek között végezhető diákmunka
Rugalmas időbeosztás 12:
00-16:
00-ig
Heti 5 nap vállalása (heti 20 óra)
Amit kínálunk
Bruttó 2282 Ft/óra
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2282 Ft lesz
Munkába járás saját gépkocsival, amelynek költségét térítjük 18 Ft/km elszámolással
Szakmai gyakorlat igazolása
Fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
Hosszú távú diákmunka
Munkavégzés helye
Gyál