Raktári Szkennelő

Mind-diák szövetkezet - Gyáli Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A biatorbágyi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását a logisztikai csoport támogatására.
Feladatok:
csomagok szkennelése
küldemények folyamatos továbbításának támogatása
számítógépes könyvelés
adatrögzítés különböző rendszerekben
kisebb dobozok pakolása, rendezése a raktárban
Elvárások:
nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
Microsoft Office ismeretek
Munkaidő
hétfő és péntek között végezhető diákmunka
rugalmas időbeosztás 12:
00-16:
00-ig
heti 5 nap vállalása (heti 20 óra)
Amit kínálunk
bruttó 2282 Ft/óra
amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2282 Ft lesz
munkába járás saját gépkocsival, amelynek költségét térítjük 18 Ft/km elszámolással
szakmai gyakorlat igazolása
fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
hosszú távú diákmunka
Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.