Raktári Csoportvezető

Gabriel-chemie hungária kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári tevékenységek irányítása, munkafolyamatok optimalizálásaRaktári csapat 6-7 fő munkájának koordinálása és támogatásaNapi ki/beszállítások, kezelése és szervezéseHulladékkezelés elszállítások megrendelése, megszervezéseÁrukiszállításában való részvételMunkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció pontos kezeléseTargoncák karbantartásának figyelemmel kísérése, napló vezetéseRaktári rend betartatásaMűszakbeosztás készítéseÉves leltárban való aktív részvételCsomagolóanyagok megrendeléseTeljes munkaidős, hosszú távú lehetőség13. Havi fizetés, SZÉP kártyaTámogató munkahelyi légkör, szakmai fejlődés lehetőségePörgős, kihívásokkal teli munkanapokMunkaruhaLegalább középfokú iskolai végzettség előny logisztikai területFelhasználói szintű IT ismeretekMagas szintű szervezőkészség, proaktív mentalitásDinamikus, felelősségteljes, önálló munkavégzésB kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalatANGOL nyelv ismerete, tárgyalóképestargoncavezetői engedély és tapasztalat3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat raktározás, logisztikaB kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat