Raktári Csoportvezető

Dhl supply chain hungary limited - Páty
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A rendelkezésére álló emberi és tárgyi erőforrások hatékony irányítása. A feladatokhoz szükséges erőforrás igény követése és riportálása felettesei felé. Erőforrás tervezés. Kapcsolattartás és együttműködés a partnerek, ügyfelek megfelelő szintű képviselőivel. Leltározás előtt részt vesz a raktári rend kialakításban szervezi, és közreműködik annak lebonyolításbanA raktárba beérkező áruk, mennyiségi és átvétele minőségi ellenőrzése, felügyelete, amennyiben a tevékenység, folyamat részeA raktárból kitárolandó áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kiadása, felügyelete, amennyiben a tevékenység, folyamat részeSérült áru esetén annak különválasztása, közvetlen felettes és a biztonsági szolgálat értesítése, teljes gépi adminisztrálása, felügyeleteA rábízott terület szervezése, irányítása, KPI követelmények teljesítésévelRaktárrend fenntartásaVersenyképes alapbér + műszakpótlékHavi bónusz, cafeteriaBejárás támogatásCéges buszjáratEgyéb juttatás egészségprogramMunkaruha és munkavédelmi eszközökKépzési és fejlődési lehetőségHosszútávú, stabil, kiszámítható, bejelentett munka Középfokú végzettségMin. 2 év csoportvezetői tapasztalatJó kommunikációs, analitikus, meggyőző képesség2 műszakos munkarend vállalásaSzámítógépes ismeret Targoncás jogosítvány 3312, 3313, 3324