Rakodó

Fcc magyarország kft. - Gyáli Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Elsődleges feladatod a hulladék gyűjtésében való rakodói részvételtehergépkocsi-vezető segítése manőverezéseknéltehergépkocsi tisztántartásában való aktív részvétellényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyenmotiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjüknem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 30 Ft-tal hozzájárulunka juttatásként kapott SZÉP kártyával szívesen vásárolsz örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk részedreelengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen idődkedveled a pörgéstszívesebben jössz-mész és dolgozol kint a szabadban, mint állsz egész nap egy gépsor mellettfontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkörszívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.Szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkád és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokatnem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövőd Munkavégzés helye:
Gyál külterületnem jelent problémát számodra a fizikai munkanem okoz gondot a hajnali munkakezdésszereted a szabadban végzett munkátvan saját autód, motorod vagy biciklid, amivel be tudsz járni dolgozni Gyál külterületén lévő telephelyünkre

Jelentkezzen most a következőre:
Rakodó