Rakodó, Pakoló

Instrument party rent kft. - Budapest
új ajánlat (02/06/2024)

munkaköri leírás

Rendezvény eszközöket bérbeadó cég, keres budapesti telephelyére, azzonali kezdéssel, Rakodó, pakoló munkakőrbe kollégát. - Rendezvény eszközök bútor, textíl, catering eszközök összekészítése a raktárban eszközlista alapján- Rendezvény eszközök bútor, textil, catering eszközök rakodása, berendezése a raktárban és rendezvény helyszíneken. - Egyéb karbantartási munkák elvégzése a termékeinken. Jó munkakörülményekrugalmas beosztásmunkaruha biztosításaLehetőséget kínálunk a munkához kapcsolatos egyéni képzésekhez pl. B és C jogsítvány, GKI kártya, targonca vizsgabejelentett munkabérmegfeleő bérezésstabil fizetésOlyan jekentkezőket várunk akik tudnak csapatban dolgozni, terhelhető, nagy munkabírású, jó komunikatív képességgel rendelkezik. Munkájára legyen igényes, pontos, preciz. Rendezvényes területen szerzett munka tapasztalat. Bútorok karbantartásában szerzett munka tapasztalat pl. csiszolás, festés, hegesztésRaktári munkában szerzett munka tapasztalat