Pultos-Báros

V1 gasztronómia kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Ami rád vár:
A Baltazár különleges hangulatát, egyedi design-ját annak is köszönheti, hogy egy varázslatos Boutique Hotel éttermi része. Olyan pultos–báros kollégát keresünk, aki csupa mosoly, könnyen megérteti magát munkatársaival, hosszú távon tervez, illetve ismeri és szereti a nemzetközi ételeket - italokat, imád szívvel-lélekkel fantasztikus koktélokat mixelni és finom kávét főzni. Az italok elkészítésén túl, az étterem és a hotelvendégek közvetlen kiszolgálása is a feladatod, így lelkes, nyitott személyiséggel rendelkező csapatjátékost várunk közösségünkbe. Rád van szükségünk, ha mindenkivel tudsz váltani néhány vidám, könnyed párbeszédet, mindezt magabiztosan angolul is és jó érzéssel tölt el, ha vendégeink visszatérnek hozzánk a különleges vendégélmény és Josper grillünk miatt.Amit kínálunk:
Modern munkakörnyezet és felszerelés;
Minőségi alapanyagok;
Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
Fejlődési és előrelépésilehetőség szakmai tréningekkel;
Sporttámogatás AYCM kártyával;
Belső ajánlási program;
Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
Rugalmas és kiszámíthatóbeosztás, versenyképes fizetés;
Személyzeti étkezés;
Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.Téged keresünk, ha:
Legalább 1-2 éves tapasztalatod van pultos / báros pozícióban;
Az italok, borok, kávék alapismeretén túl folyamatos fejlődésre vágysz;
Figyelmességeddel és precíz munkáddal szeretnél egy összeszokott csapat megbecsült tagja lenni;
Fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól érezd magad;
Éttermi-társalgási szinten beszélsz angolul.Külföldi munkatapasztalat.