Pultos-Báros

Spíler original - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, és nem riadsz meg az önálló feladatok elvégzésétől sem? Egy megbízható munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsz tervezni? Imádod a koktélokat? Akkor magas a sansz-faktor, hogy Te is egy igazi Spíler vagy!Amire tőlünk biztosan számíthatsz:
Kiegyenlített óraszám télen és nyáronTeljes munkaidőSzakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosítottEgy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol isVersenyképes, bejelentett kereset és prémiumJófej, fiatalos csapatBiztos háttérFejlődési lehetőség magasabb pozícióbaFolyamatos szakmai tréningekKiváló munkafeltételek:
személyzeti étkezés, akár naponta 2-szer, illetve hosszú műszak esetén 2 óra pihenő szünet biztosítottKedvezményes korlátlan edzési lehetőség 30% kedvezmény éttermeinkben próbaidőszak letelte utánTéged keresünk:
Legalább 2-3 év tapasztalat bartending területénpontos és pörgős munkavégzés mellett nem ijedsz meg a stresszhelyzetektől és önállóan is tudsz dolgoznikíváló kommunikációs és vendégkiszolgálási készségekkel rendelkezellogikusan, tisztán és rendezetten tudsz dolgozni dinamikusabb estén is egy makulátlan, jól felszerelt bárbanelkötelezett vagy szakmád iránt emellett folyamatos fejlődésre szeretnél szert tenniha őszinte, megbízható, ugyanakkor vidám és nyitott személyiséged van és közben fontos hogy profin végezd amunkádTeljes vagy részmunkaidőben is elérhető.Angoltudás előnyBorismeret előnyKülföldön szerzett tapasztalat előny