Projektvezető

Gránit bank zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A te feladatod lesz az alapvetően informatikai jellegű projektektervezése és dokumentálása;
Irányítása és vezetői döntések előkészítése;
Kereteinek tartása;
Résztvevőinek beszámoltatása, státuszkövetés;
Kockázatainak feltárása;
Változások kezelése.Versenyképes jövedelem;
Egyéb béren kívüli juttatás;
Pozíciónak megfelelő képzésekProjektmenedzsment Szövetség TagságKépességeidnek megfelelő pozíció, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
Egy barátságos közösség,ahová érdemes tartozni;
Egy dinamikusan fejlődő Bank további digitalizációjához és növekedéséhez hozzájáruló informatikai érintettségű projektekAYCM SportPass tagság:
kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban;
Home Office lehetőség,ha úgy érzed, bizonyos napokon inkább otthonról váltanád meg a világot1-3 év IT fejlesztési, illetve IT rendszerbevezetési projektben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
Felsőfokú végzettséget szereztél;
Legalább középfokú angolnyelvtudással rendelkezel szóban és írásbanIsmered a projektvezetési módszertanokat Hagyományos és agilis projekt menedzsment módszertanok;
Önálló munkavégzés motivál;
Igazi kihívásnak érzed megismerni a banki IT projektek szakmai tartalmát isJó problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel;
Proaktív hozzáállás, csapatjátékos attitűd jellemez.Ismered a pénzintézetek tevékenységére vonatkozó szabályozásokat;
Van banki projektvezetőitapasztalatod;
Ismered a bankok üzleti-és háttérfolyamatait;