Projektmenedzsment Osztályvezető

Libri-bookline zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

IT projektek fejlesztési, üzemeltetési és biztonsági vezetése beleértve a részletes projekttervezést, projektütemezést, határidők és projektköltségek nyomon követését és betartását, adminisztrációs feladatok ellátását, változások kezelését. Projektmenedzsment osztály vezetéseProjekttagok koordinálásaProjekt kommunikáció kézbentartásaProjekt portfolió szervezése és a budget tervezés támogatásaKockázatok felmérése és elemzése, illetve megoldási javaslatok kidolgozásaAktív kapcsolattartás a társterületekkelProjekt és igénykezelési folyamatok rendszeres visszaellenőrzése, javaslattétel azok optimalizációjáraRiportálás az IT igazgatónakVersenyképes juttatási csomagot alapbér, célprémium, cafeteriaIzgalmas, sokszínű és felelősségteljes munkakörtKihívást jelentő feladatokat nap, mint napHosszútávú karrierlehetőségetDolgozói kedvezménytTagságot egy jó hangulatú és összetartó csapatbanBelvárosi panorámátLegalább 5 éves vezetői és projektvezetési tapasztalatFelsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettségMS Project és Office professzionális használataSzoftverfejlesztési projektek vezetésében szerzett gyakorlatKiváló problémamegoldó képesség, proaktivitásHatározott, magabiztos fellépésRendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmódMagas szintű kommunikációs készségRendelkezel PMP minősítéssel