Projektmenedzser

Mvm egi zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kijelölt projektekért P/L felelősség;
Kijelölt projektek vezetése a szerződés aláírásától a garanciaidő végéig tervezési, beszerzési, logisztikai, kivitelezési, üzembehelyezési, garanciális fázisok;
Projektdokumentációelkészítésének nyomon követése és megküldése az érintett feleknek;
Műszaki dokumentáció nyilvántartása;
Folyamatos kapcsolattartás a vevő és az alvállalkozók képviselőivel, a felmerült helyzetek kezelése;
Határidők követése és aktualizálása az előírt számítógépes programban;
Műszaki elvárások, előírások betartása és betartatása;
Projekt kalkulációkkészítése, nyomon követése Excel, SAP;
A projektek gyártóművi minőségellenőrzésében aktív részvétel;
Helyszínen történő építési, szerelési tevékenység koordinálása, folyamatos egyeztetés a szerelésvezetővel;
A projektek megvalósítására kijelölt szakterületi kollégák munkájának irányítása és számonkérése;
A projektcélok megvalósítása az elvárásoknak megfelelően pénzügyi mutatók, határidő, minőség stb.;
A Projektmenedzsment Osztályvezető részére az elvárt beszámolók elkészítése.Nagyvállalati háttér, stabil munkahely
Változó és inspiráló műszaki feladatok
Részvétel nemzetközi projektekben
Kollegiális légkör, lendületes csapat
Versenyképes alapbér
Kiterjedt juttatási csomag
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Kötetlen munkarend
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
Jól megközelíthető és jól felszerelt irodagépészmérnök végzettség;
Legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
Legalább 3 éves, műszaki projektek irányításában és/vagy ezek helyszíni kivitelezésében szerzett tapasztalat;
AutoCad Viewer, MS Office és MS Project programok ismerete;
B kategóriás jogosítvány;
Önállóság, határozottság, pontosság, alaposság, rugalmasság;
Jó szervező és problémamegoldó készség;
Eredményközpontú látásmód;
Utazási hajlandóságjellemzően néhány napos belföldi és külföldi utazások.Nemzetközi szakmai környezetben szerzett munkatapasztalat;
Erőművi projektek kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat;
SAP ismeret.