Projekt Mérnök

Rossi biofuel zrt. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel meglévő berendezések fejlesztésében, új berendezések kidolgozásábanBeruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzéseKivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, ajánlatok, rendelések, ütemezések kezeléseÚj berendezések beüzemelésében aktív részvételMűszaki dokumentációk készítése, kezeléseA projekt időtervének meghatározásaProjekttervet készít és aktualizálja rendszeresenFelelős a projektbüdzsé betartásáértFelügyeli, koordinálja a projektben dolgozókatGyökérokok elemzése, fejlesztések kidolgozása,Idő-, és erőforrás becslések készítése,A karbantartási költségek csökkentése és az OEE növeléseA gépezet megbízhatóságának növelésének biztosítása, és technikai segítség nyújtás a következőkkel kapcsolatban:
heti és havi analízis, hiba elhárítás és karbantartás, megbízhatóság és a folyamatosság, pótalkatrész-igények meghatározása, pótalkatrész csökkenés elemzésStabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségVersenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag13. havi fizetés sikeres üzleti év eseténEmberközpontú vezetőség, családias légkörKihívást jelentő, változatos feladatok, kiváló szakmai fejlődési lehetőségA térségben kiemelkedő éves cafetéria keretVáltozatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetetDolgozói ajánlási rendszerRugalmas munkaidő beosztásBejárási támogatásFelsőfokú műszaki- vagy mérnöki végzettségMinimum 3 év releváns szakmai tapasztalatRajzprogramok ismerete, használata pl. CAD, Solid EdgeErős műszaki affinitásFelhasználó szintű Office ismeretekTárgyalási szintű angol nyelvtudásJó problémamegoldó és kommunikációs készségGyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat