Energetikai Projekt Mérnök

Mads work kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Mérnöki tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk épületenergetikai projekt mérnököt.
Feladat:
Az energetikai jogszabályi környezet szerint végzett mérnöki szolgáltatások szakmai támogatása.
Épületenergetikai számítások elvégzése, szükséges kimeneti dokumentációk összeállítása
Energetikai tanácsadás, javaslattételek megfogalmazása
3D-épületmodellek szoftveres elkészítése
Betanulási időszak után önálló munkavégzés és akár saját projektek az előkészítéstől, egészen a megvalósításig!
További kiegészítő feladatok
Árajánlatok és szerződések előkészítése
Ügyfél-kapcsolattartás
Pályázatok energetikai előkészítése
Tanulmányírás, kutatómunka
Órás elemzések

Feltétel:
Felsőfokú mérnöki végzettség (Elsősorban energetika, épületenergetika, épületgépész területen)
Angol nyelv középszintű ismerete
Épületenergetika iránti nagyfokú érdeklődés
Fenntarthatóság iránti elkötelezettség
Winwatt szoftver felhasználói szintű ismerete, energetikai tanúsítási folyamatban szerzett tapasztalat
Motiváció energetikai jogszabályi környezet megismerésére
Előny:
Energetikai auditálásban szerzett tapasztalat
CAD szoftverekben szerzett tapasztalat (AutoCAD, Solid Edge)
3D modellezésben jártasság (Sketchup)
Német nyelv középszintű ismerete