Projekt Menedzser

Petrolszolg karbantartó és szolgáltató kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

A projektek előkészítésének irányítása, a munkák végrehajtási eljárásainak meghatározása, valamint technikai támogatás nyújtása a projekt ütemtervek, elkészítéséhez, és a fenntartható megoldások biztosítása, hangsúlyt fektetve az ügyfélközpontúságra.Komplex projektek önálló koordinálása, a projekttagok munkájának felügyelete a kijelölt leállási eseményen. Több leállás erőforrásigényének koordinálása eseményszinten.A szakterületeden kijelölt munkamegrendelés műszaki terveinek elkészítése a Planning Tool-ban. A műszaki tervek teljességének és a komplex tervek minőségének biztosítása.A szabványos sablonok, normák és a kapacitási tervek szerint.Árajánlatok értékelése, alvállalkozói versenyeztetésben való közreműködés, majd pedig ajánlatadás a Vevő felé is.A projekt végrehajtásának irányítása az ütemtervnek megfelelően, a belső csapatok és a vállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete, valamint jelentés készítés a végrehajtás során.A munka ellenőrzése és átvétele az alvállalkozótól, valamint a munka átadása a megrendelőnek, az átadás-átvételi jegyzőkönyvek, az összeszerelési/építési naplók és a számlázási dokumentumok megerősítése.Projektértékelő jelentés készítése a projektek előkészítéséről és végrehajtásáról.A folyamatirányításból és a megvalósított projektekből levont tanulságok gyűjtése és rögzítése, fejlesztési javaslatok benyújtása.Hosszú távú, biztos munkahelyet,Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőségetTapasztalt kollegák támogató hozzáállása, segítőkészségKarácsonyi jutalmat:
egy havi alapbérnek megfelelő összeg,Cafetériát:
számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést,Wellbeing juttatásokat:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,Munkába járási támogatást,Céges okostelefont iPhone,Kedvezményes céges mobil flotta csomagot, ami kiterjeszthető családtagokra is,Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is,Szakmai kihívásokat és előre lépési lehetőséget vállalaton belül,Inspiratív légkört.Felsőfokú műszaki végzettség villamos, műszertechnikai, gépészeti, építészetiLegalább 3 év projekt menedzsment területen szerzett tapasztalatMS Office, SAP felhasználói ismeretek SM, MM, MRS, Planning Tool, Vendor portalAngol nyelvtudás„B” típusú vezetői engedély