Szenior Projekt Menedzser

Petrolszolg karbantartó és szolgáltató kft. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Irányítja az üzemleállási, Minor Capex és egyedi projektek előkészítését az „end to end” folyamat szerint, meghatározza a munkák végrehajtási eljárásait a meghatározott hatókör és a rendelkezésre álló dokumentáció szempontjából, technikai támogatást nyújt a projekt ütemtervek, feladatlisták elkészítéséhez és biztosítja a fenntartható megoldásokat, hangsúlyt fektetve az ügyfélközpontúságraA gyártó egységek, a megvalósított technológiák és azok berendezéseinek teljes működési rendszerének átlátása. Karbantartási, felújítási és beruházási projekt alapján a projekt megvalósításához szükséges feladatok meghatározása. Kiemelten komplex projektek önálló koordinálása. Irányítja és felügyeli a projekttagok munkáját a kijelölt leállási eseményen. Több leállás erőforrásigényének koordinálása eseményszinten. Amennyiben szükséges végrehajtja a szükség operatív beavatkozást, intézkedést. Részletes projektterv elkészítése, valamint a tervezési tevékenység során munkautasítások, szakmai standardok, normatívák alkalmazása. A jóváhagyott terv alapján és a beszerzési folyamatnak megfelelően az alvállalkozói ajánlatok feldolgozása és értékelése. Az elfogadott ajánlatnak megfelelően a team tagok, a saját teljesítésben résztvevő műhelyek, illetve az alvállalkozók között a feladatokat kiosztása. A teljes projekt végrehajtásának nyomon követése és a projekt team koordinálása. Feladat teljesítéséről adatok és információk szolgáltatása. Az elfogadott ütemterv pontos időbeni végrehajtásának biztosítása. A szükséges erőforrások időben történő rendelkezésre bocsátásáról, valamint az információk és áramoltatásáról való gondoskodás. A projekttervben meghatározott költségterv betartása és a projektfeladat pénzügyi elszámolása. Projektterv végrehajtása és minden egyéb kapcsolódó tevékenysége során valamennyi EBK utasítás betartásának megkövetelése. A specifikus EBK irányítási tervek és kockázatelemzések kidolgozásában való közreműködés. Leállások előkészítési és lebonyolítási folyamatában való részvétel, csapat mentorálása. Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítségeStabil munkahely, hosszú távú karrierlehetőséggelSzakmai fejlődés biztosításaKiemelkedő béren kívüli juttatástÉvi 800. 000 HUF cafetéria keretösszeg13. havi karácsonyi jutalomKiemelt összegű bejárási támogatásCéges okostelefon iPhoneKedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra isPróbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra isDolgozói kedvezményekIngyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknélMűszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség Gépész/Villamos/Műszeres szakirányMinimum 3 év releváns tapasztalatProjekt menedzsment, olajipari technológiák ismereteFelhasználói szintű számítógépes ismeret O365, MS Excel„B” kategóriás jogosítványKommunikációképes angol nyelvtudásKezdeményező és jó kommunikációs képesség