Projekt Kontroller

Szermann kft. - Pécs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarországon elsőként naperőművekhez tartószerkezeteket fejlesztünk, tervezünk és értékesítünk ügyfeleink számára, határon innen és túl.Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.Csatlakozz hozzánk pécsi telephelyünkönProjekt kontrollermunkakörbe.A projekt menedzsment csapat tagjaként a te feladatod lesz támogatni a vállalat projektjeinek rendszeres elemzését:
Projektek nyilvántartásának működtetése, projekt kontrolling kapcsolatos feladatok teljesítéseprojektek pénzügyi eredményének monitoringja, értékeléseKPI-ok nyomonkövetése, elemzésepénzügyi tervezés támogatása, megvalósíthatósági tanulmányok készítéseriportok, beszámolók, elemzések készítése az ügyvezető igazgató és a társosztályok részéreaktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárási feladatokbankontrolling és riporting folyamatok fejlesztésének, egyszerűsítésének támogatásaszoros együttműködés a társosztályokkal, különösen az üzletfejlesztéssel, projekt menedzsmenttel, pénzügyi osztállyalBarátságos csapatStabil, megbízható vállalati háttérHosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőbenVersenyképes bérezésFejlődési lehetőségMentoring rendszerKépzések támogatásaCéges rendezvényekIngyenes magánegészségügyi ellátás Medicover klinikánRendelkezz legalább3-5 év, hasonló területen megszerzett tapasztalattalGazdasági /Pénzügyi felsőfokú végzettségFolyamatok átlátására, új folyamatok kialakítására való képesség, rendszerszemléletPrecizitás iránti elkötelezettségÖnállóság, proaktivitásCsapatjátékos attitűdKimagasló excel használat