Projekt Asszisztens

Biggeorge property zrt. - Somogy Megye
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Kivitelezési csapatunk projektvezetők, építésvezetők, művezetők adminisztratív támogatásaProjekthelyszín napi működéséhez kapcsolódó feladatok koordinálása, ellátásaFolyamatos kapcsolattartás az alvállalkozóinkkal, munkavédelmi koordinátorokkalSzámlák ellenőrzése, iktatása, teljesítésigazolások kezeléseNyilvántartások, kimutatások, riportok készítéseA napi működéséhez szükséges fogyó eszközök biztosítása irodaszer, kávé/teaKomplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, teljesítménybónusszal és medicover egészségbiztosítással ismerjük el a munkádatCsaládias hangulatú, összetartó csapattal várunk, - melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, évvégi karácsonyi bulivalStabil vállalati háttér Hasonló munkakörben szereztél már 1-2 éves tapasztalatotA rád bízott feladatokat, pontosan és precízen látod el, fontos számodra a minőségi munkavégzésKiváló szervező és kommunikációs képességed vanA felmerülő helyzeteket, proaktívan kiváló problémamegoldó képességgel kezeledNem riaszt meg az építőipar, a konténerek világa Munkavégzés helye:
Siófok