Junior Hálózati Szakértő / Projekt Asszisztens

Docca zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Környezeti háttér:
elsősorban egy ügyfelünk kiszolgálása, akik elektromos jármű töltőállomásokat építenek, ehhez én és pár kollégám tervezzük és konfiguráljuk a MikroTik eszközöket. Helyszíni munkánk nincs, mindent távolról intézünk - néha este is dolgozunk, - és gyakran angolul kell beszélni, mert mindenféle nemzetiségű alvállalkozókkal dolgozunk együtt. A munka nincs helyhez kötve, otthonról végezhető.4-6-8 órában is.A feladatkör:
junior-medior hálózatos preferáltan MikroTik tudás, háttértudás + nyitottság arra, hogy ezt megtanulod mellettem;
A projektek többi tagjával kapcsolattartás, megbeszéléseken részvétel, célirányos jegyzetelés lehet és kell is AI eszközöket használni ebben, projektek követése, egymásra épülő munkafázisok követése.Anyagiak:
Munkavállalóként tapasztalattól, pörgősségtől függően most elsőre bruttó 400-600eFt-t célzok meg fulltime esetén - és arányosan kevesebb a napi 6 vagy 4 óra esetén.Vállalkozóként full time esetén 500-800eFt, szintén arányosan az idővel.2-3 év tapasztalat hálózatos és/vagy IT projekt menedzsment területenAngol nyelvtudás közepes vagy felsőfokon, írásban és szóbanHálózatos és Linux ismeretekLogikus gondolkodás, jó problémamegoldó képességProaktivitás, lelkesség, precizitásSzakmai végzettség vagy vizsgákGyártói minősítések, mint a CCNA vagy MTCNAMikrotik scriptelés, Linux shell scriptelésVMware tapasztalatJira, Confluence rendszerek ismerete