Projekt Asszisztens

Nematech kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A projekt vezető támogatása a projekt módszertanával és az eljárásaival összhangban a projekt megvalósítása érdekében.A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuknak irányítása.Megtervezi, nyomon követi és ellenőrzi az erőforrások, valamint a kapcsolódó költségkeretek felhasználását.Együttműködik és kommunikál a szervezet bármely szintjén dolgozó munkatársaival a megfelelő figyelemfelhívás, tájékoztatás és erőforrás-tervezés érdekében.Támogatja a projekt vezetőt, hogy minden hozzá tartozó projektet határidőre, a megadott hatókörben, minőségben és költségvetésen belül teljesítsenek.Kapcsolattartás a megbízóval, érintett részlegekkel, illetve külsős partnerekkel.A tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése.Projekttel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, elkészíttetésnek felügyelte pl.:
FMEA, PPAP, „Change-Log”, Gantt, kalkuláció.Szükség esetén utazás a projekt helyszínére, vagy a projektet érintő helyszínekre.Projekt átadása a gyártásnak.Stabil, hosszútávú munkalehetőségTeljes munkaidős bejelentésSzakmai fejlődési lehetőségBérezés megegyezés szerint30.000 Ft Cafeteria juttatás SZÉPkártyára a második hónaptólUtazási költségtérítésEgyetemi vagy főiskolai, releváns mérnöki végzettség gépészmérnök / mechatronikai mérnök / villamosmérnökLegalább középfokú angol nyelvtudás napi szintű használatKiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállásJó kommunikációs készségMagasfokú flexibilitás munkavégzés soránMagabiztos számítógéphasználat MS Office – Outlook, Excel, Word, TeamsPrecíz, önálló munkavégzésHasonló munkakörben szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítvány