Projekt Asszisztens Adminisztráció

Secops kft. - Pest Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Projektmenedzser feladatainak adminisztratív támogatása, információgyűjtés, döntéstámogatásFolyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkalProjektekhez kapcsolódó szerződések teljeskörű kezelése előkészítéstől a teljes kifutásigProjektdokumentációk elkészítésében való aktív részvételSzolgáltatási szerződésekhez kapcsolódó karbantartási/üzemeltetés támogatási feladatok szervezéseAdminisztráció teljeskörű kezelése nyilvántartások, szerződések, beléptetések, teljesítési igazolások, munkalapok, számlákAjánlatok, megrendelések előkészítése és kezelése, ügyintézése, felügyelete a teljesítésigKalkulációk és kimutatások készítéseProjekt- és Cash-flow táblák készítése, változáskövetése, folyamatos frissítéseMeglévő projektmappák tartalmának frissítésePályázati anyagok, projekt dokumentáció felvétele/leadása külső helyszínenBejárásokon, felméréseken való aktív részvétel, jegyzetek készítéseKellemes munkakörnyezet, fiatalos, lendületes csapatStabil munkahely, elkötelezett és együttműködő vezetésVersenyképes javadalmazásSzakmai fejlődési lehetőség akár más területek érintésével isIparági sajátosságokra való felkészítés8 órás munkavégzésAzonnali munkakezdésAz álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettségHasonló területen szerzett tapasztalatJó tervező, szervező és kommunikációs készségIgény a rendre és rendezettségre, átláthatóságraÖnálló és proaktív munkavégzésMagabiztos MS Office ismeret főleg a szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok ismerete – Teszteljük az interjún!B kategóriás jogosítványKommunikáció képes angol nyelvtudásTÜK vizsga