Projekt Asszisztens

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Érdi Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.
Az alábbi feladatok várnak Önre:

Pályázati adminisztráció elkészítése,
Képzések és oktatások szervezésében való aktív részvétel,
Számlázási feladatok ellátása,
Rendezvények teljeskörű megszervezése és megvalósítása,
Eseti jelleggel külső helyszíni ügyintézés (például partner látogatás).
Önt keressük, ha:

Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
Projekt megvalósításban és/vagy rendezvények szervezésében tapasztalattal rendelkezik,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
Magabiztos kommunikáció, határozottság, valamint erős szervezőkészség jellemzi Önt.
Amit munkájáért cserébe biztosítunk:

Napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig,
Munkába járás támogatása,
Hosszú távú, stabil munkáltatói háttér.
Munkavégzés helye:
Miskolc