Projekt Asszisztens

Viapan „dologidő” kft. - Debrecen
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Projekt asszisztens pozícióra részben Home Office lehetőséggel!
Feladatok
Együttműködés az EHU társszervezetekkel, a csoport szintű projektek rugalmassági platform vonatkozású támogatása
Támogatás nyújtása a társaság projekt operációs rendszerének bevezetésében és üzemeltetésében,
Elszámoláshoz szükséges dokumentáció összeállítása (ajánlatok, szerződés, műszaki dokumentáció, TIG, számla, átutalási bizonylat, közbeszerzési dokumentáció, munkaköri leírások, munkaszerződés, bérjegyzék, adóbevallás),
Bejövő számlák formai ellenőrzése,
Szerződések iktatása, TIG kiállításában részvétel,
Részvétel szerződések előkészítésében, aláíratásában, SAP megrendelésekben,
HR feladatok segítése, sablonok, minták létrehozása,
Projekttel kapcsolatos hivatalos ügyintézés lefolytatása (hatóságok, hivatalos szervek),Projekt során létrejövő dokumentáció előkészítése és karbantartása
Téged keresünk, ha rendelkezel ezekkel:
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
Minimum 3 év szakmai tapasztalat
MS Office ismeret
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Pontos, önellenőrzésre képes munkavégzés
Előny:
SAP környezet ismerete
Amivel a partnerünk meghálálja a munkádat:
Részben Home Office lehetőséggel
Cafetériával, már a belépés napjától
Éves prémiummal
Egészségbiztositással
Stabil, hosszútávú munkalehetőséggel
Munkavégzés helye:
1117 Budapest vagy Győr vagy Debrecen vagy Pécs
Munkaidő:
Hétfőtől - Péntekig (kezdés:
8:
00 - 9:
00 óra között)