Precíziós Mezőgazdasági Értékesítő

Agrárközösség kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

- Online és személyes kapcsolattartás ügyfelekkel - Online és személyes tárgyalások lebonyolítása - Új ügyfél kapcsolatok kiépítése - Adatbázis, CRM rendszer kezelés - Ügyfél látogatások, igényfelmérések - Precíziós mezőgazdasági szolgáltatások értékesítése:
- Precíziós mezőgazdasági tanácsadás - Multispektrális drónos felmérés - Precíziós talajmintavétel - Menedzsment zóna lehatárolás - Felnőttképzések - Szoftver licencek - Kapcsolattartás ügyfelekkel - Szerződések kiállítása és kezelése, nyomonkövetése - Kapcsolattartás a szakmai stábbal - Riportok, kimutatások készítése - Részvétel szakmai oktatásokon és továbbképzéseken - Fix havi alapbér, - Ezen felül plusz jutalék, amely az egyéni teljesítmény alapján alakul, - Céges autó, mobiltelefon és laptop, - A betanulásban tapasztalt kollégáink segítsége, támogató közeg, - Folyamatos szakmai továbbképzés, - Karrier és előrelépési lehetőség. - Jó kommunikációs készséged van, könnyedén beszélsz ügyfelekkel, - Értékesítői attitűddel rendelkezel, - Ismersz valamely mezőgazdaságban használt precíziós technológiát, szoftvert vagy digitális eszközt, - Ügyfélközpontú gondolkodásod van, - Jó megjelenéssel rendelkezel, - Felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel, - B kategóriás jogosítványod van, - Az agráriumban képzeled el a jövőt, de nem a szántóföldeken, - Jól menedzseled az időd és nem mindent az utolsó pillanatra hagysz, - Pozitív a hozzáállásod, - Csapatjátékos vagy. - 1-3 év értékesítői területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, - Térinformatikai ismeret, - Mezőgazdasági munkagép értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok, - Mezőgazdasági szolgáltatás értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok, - Mezőgazdasági inputanyag műtrágya, vetőmag, növényvédőszer értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok, - Agrár szoftver ismeret QGIS, SMS Basic, AgroVIR, Pix4D.Irodáink:
6000 Kecskemét, Halasi út 29.6300 Kalocsa, Széchenyi út 6.3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.1037 Budapest, Szépvölgyi út 39.