Pr Manager

Easyhiring services kft. - Jászárokszállás
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

PR Manager
Autóiparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk egy lendületes és tapasztalt kollégát PR manager pozicióba. Az ideális jelölt felelős lesz a belső kommunikációért, social media felületekért és a cég megítélésének javításáért.
Feladatok:

Stratégiák kidolgozása a belső kommunikációs folyamatok fejlesztése érdekében
Együttműködés különböző osztályokkal, hatékony kommunikációs csatornák létrehozása
Vonzó tartalmak készítése a vállalati Facebook-oldalra és más social media felületekre
A közösségi média trendeket követése, biztosítja, hogy a cég közösségi média jelenléte összhangban legyen a vállalati célokkal
Kapcsolatok építése és fenntartása az ügyfelekkel, partnerekkel és a médiával
Sajtóközlemények és nyilatkozatok szerkesztése, interjúk szervezése
A munkaerő megtartási folyamatok támogatása, a cég belső imázsának erősítésével
A vállalati rendezvények, események tervezésének és végrehajtásának támogatása, biztosítva a zökkenőmentes kommunikációt az események előtt, alatt és után
Munkavállalói felmérések készítése és lebonyolítása, az eredmények elemzése, akciótervek kidolgozása
Elvárások:

Felsőfokú végzettség, előny a Kommunikáció, PR, marketing vagy egyéb kapcsolódó területen szerzett diploma
5 év vállalati kommunikációban és munkáltatói márkaépítésben, gyártócégnél szerzett tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Kreatív gondolkodásmód, precíz munkavégzés
Kiváló írási és szerkesztési készségek
Képszerkesztési, grafikai ismeretek
Trendek, újhullámos megközelítések ismerete és alkalmazása
Stratégiai gondolkodás
Munkavégzés helye
Jászárokszállás,

Jelentkezzen most a következőre:
Pr Manager