Marketing/Pr Manager

D. s. c. hungária kft. - Budaörs
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Marketing projekt feladatok ellátása
Ródsók / kitelepülések / kiállítások teljeskörű szervezése lebonyolítása
Hírlevél ti rendszerességgel, elektronikus szerkesztése, a tartalom összeállítása a műszaki kollégák segítségével és kiküldése címlista szerint
Reklámtárgyak kigondolása, ajánlatok bekérése, kiválasztás megrendelés
Új termékek marketing anyagainak tervezése, előállításának koordinálása.
Eladást segítő marketing tevékenység hirdetések, PR, kampányok stb.
Megjelenési lyek, felületek, módozatok kiválasztása, új, hatékony megjelenési formák felkutatása
A honlapok karbantartása, illetve ennek irányítása marketing szempontból
Internetes jelenlét folyamatos fejlesztése. / jelenlét kézben tartása.
Részletes marketing terv összeállítása.Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
Versenyképes, stabil jövedelem
Fejlődési- és karrier letőségSzakirányú végzettség
Marketinges területen végzett legalább 3 gyakorlat
On-line marketinges tapasztalat
Kreatív, precíz, pontos és önálló munkavégzés
szervező készség
Tárgyaló képes angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattalGrafikai programok felhasználói ismerete Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop stb.