Piackutatási Elemző

New land media kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Marketing-kommunikációs ügynökség kutatási részlege várja új „piackutatási elemző” kollégáját, aki kutatási projektek lebonyolításában és elemzések elkészítésében vesz részt.Feladatok:
Kutatási design-tervek készítése;
Kérdőívek és vezérfonalak összeállítása;
Moderálás és interjúztatás;
Szoftver segítségével interjúleiratok készítése;
Adatok tisztítása, súlyozása, táblázása;
Kvalitatív és kvantitatív kutatási eredmények alapján elemzések és riportok készítése;
Meghatározott témákban szekunder információgyűjtés ellátása;
Kutatási eredmények feldolgozása, értelmezése, továbbgondolása;
Elérhető adatok alapján társadalmi és piaci kép felvázolása;
Kutatási eredmények prezentálása;
Kapcsolattartási feladatok ellátása.Szép környezet Budapesten a II. kerületbengyerek- és kutyabarát munkahely pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapatversenyképes fizetés és juttatási csomag:
13. havi fizetés, bejárási támogatás, MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosításcéges laptop és telefonhome office lehetőségMinimum 4 év kutatói // adat- vagy piacelemzési területen szerzett munkatapasztalatFelsőfokú végzettség társadalomtudományi területenPiac- és közvéleménykutatási módszerek és technikák alapos ismereteTájékozottság, aktuális társadalmi témák ismereteKiváló elemzési és lényeglátó készségKözépfokú angol nyelvtudásMS Office felhasználói szintű ismereteSPSS program haladó szintű ismereteSzóbeli prezentációs készségPrecíz és pontos munkavégzésÖnállóság, hatékonyságAgilis, rugalmas és motivált hozzáállásTanulási kedv és hajlandóságJó íráskészségSurvey statisztika, marketing végzettségSQL programismeretKutatási panelmenedzsment-ismeret