Pénzügyi Vezető

Autócent kft. - Soltvadkert
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok:
Pénzügyi terület munkájának koordinálása,Banki, pénztári folyamatok felügyelete,Banki utalások, banki ügyintézés koordinálása,Bejövő számlák pénzügyi ellenőrzése,Adminisztratív pénzügyi folyamatok koordinálása, ellenőrzése szerződéskötés, szerződés előkészítés,Kapcsolattartás könyvelőirodával, könyvvizsgálóval,Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, nyilvántartások vezetése,Jelentések elkészítése az importőr és egyéb szervek felé,Belső szabályzatok naprakészen tartása,A működéshez kapcsolódó előírások, jogszabályok figyelése,Napi, havi cash-flow figyelés,Riportálás a cégvezető felé. Egy 1993 óta működő vállalkozás stabil hátterét,Versenyképes jövedelmet Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,Pénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség,Magabiztos számítógépes ismeretek,Megbízható, precíz munkavégzés,Jó kommunikációs képesség szóban és írásban,Proaktív személyiség,Csapatmunkában való aktív részvétel, egyéni felelősségvállalás,Aktív angol nyelvtudás előny, de nem feltétel