Államháztartási Szakirányú Pénzügyi-Számviteli Vezető

Szent kristóf szakrendelő nonprofit kft - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Munkatársat keresünk Államháztartási szakirányú pénzügyi-számviteli vezető
Pozícióba.
Főbb feladatok:
Egészségügyi költségvetési szerv pénzügyi csoportjának irányítása,
Államháztartási számviteli főkönyvi folyamatainak felügyelete,
Bizonylatok kontírozásainak ellenőrzése, kontírsablonok beállításai, figyelembevéve, hogy a szervezet másodlagos 6/7 főkönyvi számokat alkalmaz.
Főkönyvi feladások kezelése,
Másodlagos főkönyvi számok kezelése,
Közvetett költségek vetítési arányainak kimutatása,
Kiadások felosztása,
Előirányzatok tervezéséhez kimutatások előkészítése,
Pénzügyi és számviteli szabályzatok elkészítése,
Analitikus nyilvántartások és főkönyv folyamatos egyeztetése,
Évközi és év végi zárlati munkák elvégzése, az éves beszámoló elkészítése, a munka koordinálása
Pénzforgalmi, mérleg jelentések a KGR programban
NEAK jelentések és az Önkormányzat felé történő adatszolgáltatás elkészítése
NAV bevallások elkészítése,
KSH jelentések elkészítése,
Tárgyi eszközök nyilvántartásának, könyvelésének felügyelete
A gazdasági területet érintő jogszabályváltozások figyelése, feldolgozása
Számlák – számviteli bizonylatok, valamint a vevői-szállítói folyószámla adminisztrációjának irányítása és felügyelete
Pénzügyi levelezések előkészítése, kapcsolattartartás a hivatalos szervekkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
Pénzügyi- számviteli államháztartási szakirányú mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
Legalább 3 éves államháztartási számviteli tapasztalat,
CT-Ecostat program magabiztos ismerete,
MS Office alkalmazások (Excel, Word) magabiztos ismerete,
Egészségügyi alkalmasság,
Magyar állampolgárság,
Büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány),
Magabiztos, precíz munkavégzés,
Rendszerszemlélet,
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
Egészségügyben szerzett könyvelési tapasztalat,
Diploma
Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
Szent Kristóf Szakrendelő 1117 Budapest, Fehérvári út 12.
Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, valamint a képesítést igazoló okiratok másolatával várjuk a "
gombra kattintva.