Pénzügyi Tanácsadó

Nffkü - nemzetközi fejlesztési és forráskoordinációs ügynökség zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Pályázati felhívások pénzügyi vonatkozású előkészítésében történő közreműködés, ideértve a támogatható tevékenységek, illetve projektelemek állami támogatási jogszabályok alapján történő címkódbesorolását, támogatási konstrukciók pénzügyi elszámolhatósági kérdéseinek kidolgozását, valamint a magánszemélyek és vállalkozások elszámolásával kapcsolatosan felmerülő pénzügyi és adóügyi kérdések tisztázásátPályázati felhívásokhoz kapcsolódó pénzügyi eljárásrendek, dokumentumok készítése, ideértve a pénzügyi terület részletes pályázói és értékelői folyamatainak kidolgozását, értékelési szempontrendszerének kialakítását és az alátámasztó dokumentumok meghatározását, valamint ezek alapján a releváns pályázati és értékelői útmutatók, eljárásrendek, segédletek kidolgozásátTámogatásban részesülők pénzügyi előlegeinek és kifizetési kérelmeinek, pénzügyi beszámolóinak ellenőrzése, valamint az előlegek, támogatások folyósításának előkészítéseKöveteléskezeléshez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátásaAdat- és információszolgáltatás a vonatkozó jogszabályokban, valamint eljárásrendekben foglalt beszámolók, riportok készítéséhez, előrehaladási jelentések elkészítéseVersenyképes jövedelemTámogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatAlkalmazotti jogviszonyLaptop és mobiltelefonFelsőfokú pénzügyi végzettségPénzügyi területen szerzett minimum 3 éves, referenciával igazolt és ellenőrizhető tapasztalatEurópai uniós vagy hazai támogatások pénzügyi kezelésében és lebonyolításában szerzett tapasztalatElsősorban nagy értékű, komplex, infrastruktúra fejlesztési projektek pénzügyi beszámolóinak ellenőrzésében szerzett 3 éves tapasztalatKiemelkedő Word és Excel programkezelésPrecíz, minőségi munkavégzésProaktivitás, magasszintű problémamegoldó készségHatékony kommunikációs, tárgyalási, együttműködési készségekNagyfokú rugalmasságTerhelhetőség, stressztűrő képességKiváló elemző és folyamatokat átlátó képességLogikus gondolkodásmódReális és tárgyilagos értékítéletFelelősségtudat és felelősség vállalásának képességeGyakorlatias, operatív, önálló munkavégzés képességeNemzetközi projekt megvalósítási tapasztalatAngol nyelv felsőfokú ismerete