Pénzügy-Számvitel Tanácsadó

Melon hr technology kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz az InterJNet Kft.-hez, az abas ERP kizárólagos hazai forgalmazójához!
Pénzügy-számvitel tanácsadói pozícióba keresünk új munkatársat!
Cégünk, az InterJNet Kft. 1998 óta foglalkozik a német abas Software GmbH vállalatirányítási rendszerének magyarországi
Forgalmazásával. Több száz sikeres rendszerbevezetéssel a hátunk mögött, a magyar ERP piac egyik meghatározó szereplői
Vagyunk. Ügyfélkörünkben a legkülönbözőbb iparágakban tevékenykedő (fémipar, elektronikai ipar, műanyagipar,
Élelmiszeripar, gyógyászati ipar) gyártó és kereskedelmi cégek egyaránt nagyszámban megtalálhatók.
Mi szeretünk dolgozni. TE IS? Dolgozz velünk egy motivált, lendületes csapatban!
Itt olvashatsz rólunk bővebben:
Https:
//abas.Hu/az-abasrol/interjnet-kft
Feladatok
A pénzügy-számvitel, kontrolling folyamatok megismerése az abas ERP-ben
Az ERP rendszer bevezetésének koordinálása a megbízó cégeknél
Szakmai iránymutatás az ERP rendszerek testreszabása során
Képzések, oktatás és kapcsolattartás a megbízó cégekkel
Az abas ERP folyamatosan bővülő funkcionalitásának naprakész ismerete
Az ügyféligények, pénzügy-számvitel, kontrolling folyamatok teljeskörű dokumentált felmérése
A döntéshozatalt elősegítő tanácsadás
Elvárások
Felsőfokú végzettség, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Nyitott, támogató személyiség
Erős folyamat- és rendszerszemlélet
Hatékony konfliktuskezelés és változásmenedzselés
Kiváló kommunikációs készség
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes felhasználói ismeretek
Előnyök
Releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
Telefon, laptop, vevő látogatásokhoz céges autó
Hibrid munkavégzés, rugalmas törzsidővel
Rendezett, kulturált munkakörülmények
Támogató vezetőség, dinamikus csapat
Folyamatos továbbképzési lehetőségek
Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye
Magyarország, 9024 Győr