Pénzügyi Szakértő

Feak zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A pályázati konstrukció, a Támogatási Szerződésben meghatározott feladatok végrehajtásának pénzügyi és elszámolási folyamatainak eredményes megvalósítása, a Projekt jelentések és beszámolások pénzügyi tartalmú adatainak előállítása, projekt pénzügyi elszámolásainak elkészítésea projekt pénzügyi, elszámolási folyamatainak koordinálása, a megvalósítás előrehaladásának biztosítása, a helyszíni ellenőrzéseknél közreműködés, kifizetési kérelmek, beszámolók, időszaki és zárójelentések, emlékeztetők, feljegyzések, jegyzőkönyvek, egyéb a pénzügyi, elszámolási kötelezettséget dokumentáló anyagok elkészítésének koordinációja, a projekt során felmerülő pénzügyi, elszámolási jellegű adatok, információk gyűjtése, rendszerezése, dokumentálásának ellenőrzés. A 256/2021. V. 18. Korm. rendelet a 2021–2027 programozási időszakban az egyes európai uniós alapokból származó támogatások felhasználásának rendjéről a tervezési felhívás és útmutató, valamint a támogató által előírt bármely egyéb útmutató, sablon stb. előírásainak való megfelelés érvényesítésea projekt pénzügyi adminisztrációs folyamatok támogatása, minőségbiztosítása és felügyeletedinamikus, jó hangulatú csapattámogató légkörfejlődésilehetőségrugalmas munkaidőversenyképes juttatási csomagfelsőfokú gazdasági végzettség3 éves Európai Unió által finanszírozott projekt pénzügyi támogatói tapasztalat KÖFOP tapasztalat előnyt jelentkimagasló felelősségvállalásjó együttműködési készség, csapatmunkaa jó kommunikációs képességrugalmasságprojekt tervezésben, újratervezésben való jártasság